סילונית המקורית

השם “סילונית ” הינו סימן מסחר רשום של ד”ר בני כהן. והיום אחרי שכמיליון צרכנים בארץ משתמשים בסילונית הינו גם מותג עם שירות לקוחות למופת. הסילונית של ד”ר בני כהן מומלץ ע”י 99% מהרופא שניים שראו בעצמם את תוצאות המכשיר. בנוסף בוצע מחקר בבית חולים רמב”ם שתוצאותיו כל כך טובים שמגזין מקצועי ברפואת שניים בארצות הברית (QUINTESSENCE INTERNATIONAL Vol 46, Num 2 Feb 2015) מצאה לנכון לפרסם אותם, והסביר שלפי דעתם התוצאות כל כך טובות משום שני סיבות: שהסילון שמפיק הסילונית הינו בעל מאפיינים מיוחדים והאפשרות לשים בתוך הסילונית ג’ל אנטיספטי שנדבק לרקמות. המאפיינים של הסילון שמפיק הסילונית הינם פרי עבודה של עשרות שנים של ד”ר בני כהן ששיפר אותם ע”י מחקר קליני שביצע במרפאתו הפרטית במשך שנים רבות.

כיום הסילונית מיוצרת במפעל של ד”ר בני כהן בפתח תקוה ולא בסין וזה כדי לשמור על איכות קפדנית של המוצר שכיום מוכר כמוצר רפואי ע”י משרד הבריאות הישראלי. מה שחשוב לדעת זה שכל הפיות (חלק שמפיק הסילון) בדוקות אחד אחד בלחץ מים ע”י צוות בקרת איכות קפדנית כדי לשמור על הייחודיות של הסילון, כל פיה שלא עונה לקריטריונים נפסלת.

לצערנו הרבה חיקוים סינים נמצאים בשוק שאפילו חלק מהם משתמשים בסימן המסחר שלנו כדי לרמות את הצרכן, לכן התחלנו בזמן אחרון לשים הולוגרמה על האריזות.